Králíci: životnost z králíka

Králíci jsou jedním z nejkrásnějších domácí zvířata a lidé ctí mít jeden doma. Jejich jemná a hladká kůže a dobrý temperament stojí za zmínku. Děti jsou velmi rád pet králíků a to není neobvyklé, že budou hrát hodně s nimi. Při volbě typu králíka za vedení jako mazlíček, ujistěte se, že budete mít na vědomí, že péče tipů pro tuto konkrétní plemeno. Někteří králíci vyžadují zvláštní pozornost a hodiny groomingu, zatímco jiní dělají dobře se základní péčí dům králíka. Více o králících jako mazlíček pro děti.

Mladší králíci jsou více zábavy a veselý řešit, než ty starší. Nicméně, pokud budete mít méně času pro vašeho domácího mazlíčka, se rozhodnou pro starší králíků (nad 12 měsíců), protože oni jsou více snadno ženicha. Zatímco mluví o králících života, je velmi důležité, abyste porozuměli života tohoto konkrétního plemene, které jste si vybrali. Jako králíka majitel, měli byste pochopit zvláštní požadavky vašeho domácího mazlíčka, protože teprve poté bude váš mazlíček králík vést dlouhou životnost. Přečtěte si více o péči o novorozence králíka a fakta o králících.

Králíci: délka života králíků; průměrná délka života králíka je mezi 7-12 roky. To však může lišit z jednoho vzorku na jiný, některá plemena přežít, jak dlouho, jak 15 letech, zatímco jiní žijí za pouhých 5 let. Také se života králíků se liší, podle toho, jak přežít v životním prostředí za předpokladu. Například může být stejný králíka plemene žít déle v zajetí než ve volné přírodě stanoviště. Toto je seznam králíků spolu s jejich očekávané životnosti.

Divokých králíků života, života divokých králíků je velmi nízká ve srovnání s pet králíků. I když průměrná délka života u divokých králíků je 6-7 roky, většina z nich jen stěží live po dobu jednoho roku, především kvůli několika dravců ve volné přírodě. Králíci, ve volné přírodě, mají rovněž soutěžit o jídlo a přístřeší mezi sebou, a s těmi, které sdílejí společné stravy a přírodních stanovišť. Přečtěte si více o tom, co si králíci jedí.

PET Králíci života; Je pochopitelné, domácích králíků životnost je delší než králíci přežívajících ve volné přírodě. Důvodem je to zcela zřejmé, příznivé podmínky životního prostředí, žádní predátoři, menší konkurence potravin a zvláštní pozornost, pokud nemocný. Na plemeni, životnosti pro domácí králíky cca 5-10 let.

Dwarf Králíci života; Dwarf králíci patří k nejoblíbenějším domácím zvířatům, u psů a koček. Existuje několik druhů malých králíků, které jsou zařazeny pod trpaslík odrůdy. Obecně platí, mají dlouhou životnost. Například trpaslík Holandsku králíků obvykle přežije déle než 8 let. Přečtěte si více o fakta o trpasličí králíci.

Obří Králíci života; V obecné rovině platí, čím větší králík druhy mají kratší životnost než trpaslík nebo menší druhy. Proto, v rozporu s trpaslíkem plemen, které obvykle žijí déle než 8 let, obří králíci přežít jen stěží na 5-6 let. Jsou tupé a méně veselé v porovnání s trpaslíkem plemen.

Rex Králíci života; Rex králík plemena jsou k dispozici v různých barvách, jako je oranžová, modrá, čokoládová, skořicová a černé. Rex králíků života je velmi krátká, přibližně 5-6 let. Nicméně, vykastrování tyto domácí zvířata může prodloužit délku života přibližně 8-11 roky.

Himálajské Králíci života, života v himálajské králíků, je více než 8 roky. Himalayans jsou oblíbené pro jejich dobré temperament a minimální péče požadavků. Jsou malé, váží kolem 2 kg a mají méně kůže. Přečtěte si více o tom, jak pečovat o králíka.

Nový Zéland Králíci života; V průměru, Nový Zéland králíci žijí asi 5-7 let. Pokud hledáte pro velké bílé zajíčky, pak Nový Zéland králíci jsou perfektní volbou. Tyto dům králíci si dokonce váží do 45 kilogramů. Více informací o pet králíků plemen.

Polský Králíci života; polské králík plemena jsou malé ve velikosti a mají životnost asi 8-10 let. K dispozici v široké řadě barev srsti, to trpasličí králičí odrůda má méně srsti a nečelí žádné konkrétní zdravotní problém. Přečtěte si více o různých králíků plemena.

Prokreslit bělokřídlý Eared Králíci života; Lop ušatý králíci jsou nádherné jako mazlíčci a mají lepší temperament než trpaslík plemen. Dwarf a králíci mini prořezat mají životnost ve věku 9-10 let. Naopak, větší plemena prokreslit ušatý králíků obvykle přežije na 5-6 let. The prokreslit Holland králíků životnost je asi 5-7 let. Podobně jako u jiných plemen, prokreslit králíka, která prošla kastrace řízení, může i žít po dobu 10 let.

Lionhead Králíci života; Průměrná délka života pro Lionhead králíků je 7-9 roky. Kabát barva Lionhead králíků se mohou lišit. Ke dni splatnosti, tyto králíci váží přibližně 1,7 kilogramů. Jsou přátelští a dělají dobré mazlíčky pro děti. Více na:, Péče o králíků; Jak dlouho Králíci Live, dobře, to byl krátký o králících života. Ve zkratce, volně žijící králíci žijí kratší dobu než domácí králíky, menší plemena mají delší délky života než ty větší a králíků, po kastraci, přežít déle. Tak se starají o vaše mazlíčky králíků a pomoci mu žít to naplno!